Фото з Кременеччини потрапило у 10 найкращих світлин фотоконкурсу “Вікі любить Землю” 📷


Фотоконкурс «Вікі любить Землю 2021» оголосив десять світлин-переможців української частини міжнародного конкурсу фотографій природоохоронних об’єктів. Ці роботи представляють різні заповідні території дев’яти областей України та міста Київ і знайомлять з неймовірною красою нашої природи.


«Вікі любить Землю» — міжнародний конкурс, що має на меті зібрати фотографії якнайбільшої кількості природоохоронних територій під вільною ліцензією, в тому числі для ілюстрування статей у Вікіпедії, пише Доба.

Протягом червня всі охочі могли подавати фото власного авторства та змагатися за перемогу у кількох номінаціях. За кількістю завантажених світлин — Україна на другому місці серед 34 країн-учасниць.

Цьогоріч 330 учасників та учасниць завантажили понад 11 тисяч фотографій об’єктів природно-заповідного фонду України. Більше світлин подали лише конкурсанти з Німеччини — понад 13 тисяч знімків.
 
До десятки найкращих фото України увійшли світлини зроблені у Рівненській (Природний парк «Прип’ять-Стохід»), Тернопільській (Національний природний парк «Кременецькі гори»), Херсонській (Балка Байдиха на території Станіславського заказника), Хмельницькій (Наддністрянський заказник), Запорізькій (Бердянська коса), Чернівецькій (Шишкові горби), Івано-Франківській (урочище «Аршиця»), Закарпатській (водоспад «Шипот»), Київській (урочище «Калинове») областях та місті Києві (Біла діброва). В Україні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення