![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/84846189_3069679573152056_1478983430170476544_o-scaled.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
1-2 лютого 2020 р. працівники науково-дослідного відділу Парку спільно з колегами з НПП “Дністровський каньйон” прийняли участь в навчанні з визначення троглофільних кажанів.[ads-post]
Майстер-клас проводив к.б.н. А.-Т. Башта та аспірант Інститутут екології Карпат Ігор Івашків. На території національного природного парку “Кременецькі гори” практична частина проходила в Кременецьких каменеломнях та на г. Дівочі скелі.