![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2016/02/0974bd61e5a75b7f62e534db983f498d-900x600.jpg)
18 січня, на Прикарпатті трапилася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Аварія сталася о 10:47 в смт. Делятин Надвірнянський район на вулиці Шевченка.
[ads-post]Там, водій автомобіля “Опель Кадет”, не вибрав безпечної швидкості руху, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем “Рено Преміум”, під керуванням жителя села Білокрениця Кременецького району Тернопільської області.
Внаслідок ДТП пасажир автомобіля “Опель Кадет”, житель міста Надвірна, отримав тілесні ушкодження.