![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/01/82816577_199596907862449_7895728621241761792_n-e1579449168130.jpg)
На Водохреща хтось іде до церкви, хтось святкує з родиною, а дехто створює проблем іншим. Неприємна ситуація сталася сьогодні у Кременці. [ads-post]Там невідомі зловмисники підпалили сміттєвий контейнер на одній із вулиць міста.
На жаль, таке трапляється уже не вперше. Між тим, вартість одного контейнера близько 6 тис грн.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/01/83125797_498055684453740_7830663083637866496_n-e1579449180144.jpg)
Небайдужі очевидці пожежі кинулися своїми силами гасити вогонь, інші кременчани тим часом викликали пожежників, котрі оперативно прибули на місце пригоди.