![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/38697885_1372397909530457_9012639492246339584_n.jpg)
За очищення частини річки Ікви взялися на Кременеччині. Триває процес відновлення й покращення санітарного стану водоподаючого каналу на території Великомлинівецької та Дунаївської сільських рад району, – повідомляють у Кременецькій райдержадміністрації.
П’ятеро робітників вирубують чагарники, також річку чистять від мулу.
«Загалом розчистять русла річки Іква, русла осушних каналів, водоподаючого каналу, а також проведуть ремонт гідротехнічних споруд та капітальний ремонт шлюза-регулятора. До виконання вказаних робіт задіяли два екскаватори Е-304, екскаватор ЕТ-16, бульдозер ДЗ -42, трейлер для перевезення техніки КРАЗ 255 та автомобіль для перевезення людей» – зазначають у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/38748264_1372396562863925_2690572963975004160_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/38760898_1372397816197133_7250409501549920256_n.jpg)
Нагадаємо, що одна з колись найбільших водних артерій у регіоні р. Іква після проведення меліорації за радянських часів почала висихати та заростати рослинністю.![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/38686884_1372397542863827_9203109429124268032_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/38686884_1372397542863827_9203109429124268032_n.jpg)