На Тернопільщині запровадили комендантську годину з 22.00 до 6.00 год.
Друзі, ми запровадили на Тернопільщині комендантську годину з 22.00 до 6.00 повідомив Володимир Труш голова Тернопільської ОДА.


 Це означає:

- заборону громадянам перебування з 22.00 год. до 06.00 годин на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень,які будуть надаватися виключно працівникам підприємств та організацій,що забезпечують життєдіяльність міста;
-заборону руху власного транспорту.

Але це не привід для паніки. Станом на на 15:50 ситуація на Тернопільщині стабільна і контрольована! Дякуємо нашим Збройним Силам за мужню боротьбу!

Нагадую ще раз, сигнал для населення - звук сирени! 

Як нам допомогти?

- Ми знімаємо всі інформаційні знаки і таблички - назви міст, селищ, вулиць. Це заходи безпеки, не фотографуйте і не панікуйте;
- якщо ви побачили техніку без розпізнавальних знаків, НЕ пишіть про це в чати, повідомляйте одразу українським військовим на гарячі лінії ЗСУ.
Телефон Міністерства оборони та ЗС України
0 800 50 04 42
+380 93 101 3100 СБУ

- прошу виконувати законні вимоги правоохоронців на блок-постах!
Зараз співробітники поліції несуть там службу, проводять перевірки документів та оглядають транспортні засоби. Можуть виники затори на в’їздах та виїздах з населених пунктів. Прошу з розумінням поставитися до таких дій силовиків у період військового стану та виконувати усі їхні законні вимоги. 

- ми включили у Тернополі вуличне радіо!
Там звучатимуть наші повідомлення про те, як треба себе поводити та що треба знати;

- працюють наші гуманітарні штаби, які допомагають людям, що їдуть до нас з областей, де ведуться активні бойові дії, ми поселяємо і можемо забезпечити харчами.

- закликаю не панікувати, не поширювати недостовірну інформацію, ми вчасно вас повідомлятимемо про усі важливі події!

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення