Трагедія сталась 5 вересня в с. Будки Кременецького району. Близько 20.00 годин, 17-річний місцевий житель перебував на ставку та ловив рибу.
![](http://tgn.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/Screenshot_3.jpg)
Як інформує “Погляд”, спосіб риболовлі, юнак вибрав заборонений – за допомогою електровудочки. В якийсь момент, хлопець порушив заходи безпеки та отримав смертельне ураження струмом.
Для проведення судово-медичної експертизи тіло загиблого направлено в морг Тернопільського обласного бюро судмедекспертизи.![](http://tgn.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/Screenshot_3.jpg)
Як інформує “Погляд”, спосіб риболовлі, юнак вибрав заборонений – за допомогою електровудочки. В якийсь момент, хлопець порушив заходи безпеки та отримав смертельне ураження струмом.