![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/119038651_308999170397338_3318863858797877666_n.jpg)
Якби водій фури не зреагував, у ДТП в Кременці могли б загинути двоє людей. Сьогодні у Кременці сталася ДТП, у якій, на щастя, учасники отримали лише легкі травми. Проте, якби не миттєва реакція водія великогабаритного авто, могло б не стати двох людей.
Як повідомили у Кременецькому РВ ГУНП Тернопільщини, фура (одеська реєстрація) рухалася у напрямку центру. На зустрічну смугу виїхало легкове авто, де окрім водія (місцевий мешканець) була ще пасажирка.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/118770569_648452636074977_7401752625965114456_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/118616903_757784931685686_2789706539127362119_n.jpg)
Наразі триває слідство, встановлюються усі деталі аварії. Та, як повідомили «Терену» у поліції, вини водія вантажівки немає.
Правоохоронці вкотре наголошують на важливості дотримання правил дорожнього руху. Це не лише збережені нерви та здоров’я, а й часто врятоване життя.