Ситуація з Covid-19 на Кременеччині ускладнюється. Районна влада проситиме допомоги у прямому ефірі національного каналу


Про те, що стане учасником соціально-політичного ток-шоу на телеканалі «1+1» повідомив голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський.
[ads-post]Також він зазначив, що сьогодні у зв’язку з епідемією коронавірусу, Кременеччина опинилася в ситуації, яку важко спрогнозувати. Тепер районна влада вимушена просити підтримки Кабміну. Раніше «Терен» розповідав, що почаївчани просять про допомогу у боротьбі з коронавірусом.
– На епідеміологічному фронті без змін. Карантин продовжили до 11 травня, бо в Україні очікують нових спалахів коронавірусу. Та що робити з армією безробітних? Що буде з економікою після двомісячного карантину? Хто заробляє на пандемії в Україні? Які слабкі місця в українській медицині виявила пандемія та чи можна їх ліквідувати? Чому п’ята частина всіх хворих в Україні – медики? Чи можливо запобігти наступній хвилі поширення коронавірусу восени та чи безпечні препарати, які дозволили використовувати в Україні для лікування Covid-19? Цього четверга будемо говорити про це у соціально-політичному ток-шоу «Право на владу». Початок о 22:30. Долучайтесь! – закликає Володимир Стефанський.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення