![Кременець обростає стихійними сміттєзвалищами (фото)](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94262374_576126196332375_8207281739257610240_n.jpg)
У той час, коли одні кременчани навіть під час пробіжки збирають сміття, інші продовжують засмічувати місто та його околиці. Ще одне стихійне звалище виявили неподалік Кременця у напрямку с. Білокриниця. Там скидали купу непотребу, серед якого навіть старі матраци.
[ads-post]– Поворот за заправкою WOG. Цей весь непотріб не привезли з Дубна чи Тернополя. У той час, коли одні кременчани (Сергій Мінчук), йдучи на пробіжку, беруть з собою пакет, щоб зібрати сміття, інші загаджують своє місто так, що не вистачить вантажівки, аби все вивезти. Ще раз нагадую, що за містом (с. Чугалі, в напрямку Тернополя) є паспортизоване, законне сміттєзвалище. І оті старі матраци, будівельний непотріб в руках ніхто не приніс. То витратьте ще пів літри бензину і довезіть свій хлам до сміттєзвалища! Бо хто впіймається на гарячому, буде прославлений як мінімум на всю Тернопільщину, – застерігають у групі в Фейсбуці.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94752200_225075198802580_2374137185403142144_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94636731_221387439305910_4302478532375740416_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94303518_573422229970460_964385316624400384_n.jpg)