![Керівник пресслужби ОДА може очолити Кременецький район](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/8ec8a456fb6fd848ca265c03e90213c4.jpg)
[ads-post]Про це свідчить подана ним декларація кандидата на вказану вакантну посаду.
Нагадаємо, Василь Ясіновський протягом багатьох років в облдержадміністрації очолював напрямок розвитку інфраструктури, транспорту та туризму. З серпня 2019 року керує прес-службою Тернопільської ОДА.
Невдовзі стане відомо, чи отримає досвідчений управлінець важелі керування цілим районом області. Останнє слово за центральною владою — Указом Президента.