![Через карантин Кременець змінив графік руху громадського транспорту](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/1887190153183d28bd276dfb9819958d_XL.jpg)
У зв’язку з обмежувальними заходами, пов’язаними з протидією поширенню коронавірусної інфекції, Кременецька міська рада вирішили внести зміни в графік руху громадського транспорту.[ads-post]Відтак, з 18 березня по 3 квітня 2020 року перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах здійснюватиметься за розкладами затвердженими на вихідні та святкові дні.
Про це повідомили у прес-службі Кременецької міської ради.