![Дорога до Кременецької фортеці стала світлішою (фото)](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/84737726_761566391001113_7367910486689447936_n.jpg)
З’єднання між двома вулицями – Вишнівецька та Замкова – відтепер освітлюватиметься у темну пору доби. Раніше працівники КП «Кременецьблагоустрій» облаштували там перехід для зручності містян. Між двома вулицями розчистили чагарники, насипи землі та відновили східці, які були зруйновані.
[ads-post]
Згаданий перехід не ремонтували десятиліттями. На звернення депутата міської ради відразу відреагували комунальники. Згодом вирішили встановити на ділянці ліхтарі, аби кременчани почувалися безпечніше.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/83850761_179229223390277_4386686563124248576_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/80359846_201684564566927_365784226953428992_n.jpg)