![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/627/81381953102223336491144568745643181002981376o_5e0f3d33be939.jpg)
Неймовірними знахідками, на які натрапив у лісах Кременеччини, поділився директор БО «Мотиваційний центр «Можливо все!», грибник-знавець Олексій Радчук. Попри те, що зараз початок січня, а температура повітря коливається від +3 до -5, чоловік все ж вирушив до лісу з кошиком.
Як він сам зізнається – дехто дивується, а сусіди вже знають про його хобі і про те, що пора року для істинного любителя тихого полювання неважлива.
Як розповів Олексій Радчук, окрім того, що 2 січня йому вдалося зібрати 4 кг їстівних грибів, він натрапив на підсніжники, які вже добре помітно і квіти от-от почнуть розпускатися.
– Хтось «бореться» з минулорічним салатом олів’є, а ми вирушили до лісу. Тихе полювання вдалося на славу! – пише Олексій Радчук.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/627/8089058510222333644594343370551361479114752o_5e0f3d331a1ef.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/627/81765900102223336407942481076604166299713536o_5e0f3d344e55f.jpg)