"Зробили операцію і запевнили, що це не онкологія. Наслідки були страшними": 14-річний Стас бореться із раком


14-річний Станіслав Дякін з села Горинка Кременецького району Тернопільської області бореться з саркомою, яка пустила метастази в лімфовузли.
Хлопець вже рік лікується. Зараз він на стаціонарі у м. Тель-Авів, що в Ізраїлі. Рідні звернулись по допомогу, бо на лікування витратили усі збереження.[ads-post]
- Наша історія розпочалась наприкінці 2016 року в Тернопільській обласній дитячій лікарні Стасу мали зробити звичайну операцію згідно з діагнозом - гідроцелє, - розповідає мама Стаса Алла Дякіна. - Під час операції, на операційному столі, лікар-хірург побачив пухлину, яку до цього ніхто не виявив. Був зібраний консиліум і прийняте рішення видалити пухлину. Пухлину було взято на аналіз і діагностовано як доброякісну. Нас відправили додому без будь-якого лікування, запевнивши, що це не онкологія.
Але виявилось все зовсім не так добре, як здавалось на перший погляд. Через рік хлопцеві стало дуже погано. 
- Стаса почало боліти в області нирок. Спочатку лікарі підозрювали ниркову недостатність і апендицит, але потім зробили комп’ютерну томографію і все стало зрозуміло, - продовжує жінка. - Через те, що сину неправильно і непрофесійно зробили операцію і не призначили ні хіміотерапії, ні радіотерапіі, онкоклітини розповсюдились і вразили лімфовузли. Це була вже третя стадія хвороби - група високого ризику... Ми одразу поїхали в Київський інститут раку, де нам дали шанси на одужання 30/70.
Тому сім'я вирішила поїхати на лікування у Ізраїль, у клініку, яка спеціалізується на таких хворобах.
- Ми знаходимось в клініці Іхілов вже 8 місяців, - гвоорить алла Дякіна. - За цей час Станіслав пройшов операцію по встановленню порт-системи для отримання хіміі, 9 курсів високодозної хіміотерапії, операцію по видаленню всіх вражених лімфовузлів і тих, які близько них, органозберігаючу операцію перед радіотерапією, 23 курси радіотерапіі, операцію після радіотерапії; Результати лікування хороші і дають надію на одужання Станіслава.
За весь період лікування сім'я витратила 148347,38 доларів. Допомагали близькі, знайомі та зовсім чужі люди. Мама Стаса висловлює вдячність кожному, хто долучився, не залишив її сина в біді. Проте зараз коштів у людей знову немає. Якщо ви маєте можливість допомогти - не будьте байдужими. 
Довідка
Ви можете допомогти Станіславу одужати, перерахувавши кошти на картку.
Номер рахунку ПриватБанк: 5168 7573 9821 7432 – Володимир Дякін.
Тел. +380-985-61-10-36 – мама Алла Дякіна.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення