Голосисті жінки з Кременецького району вибороли перше місце у всеукраїнському пісенному дійстві.[ads-post]07-08 грудня у передмісті Києва відбувся ХІ Всеукраїнський фестиваль духовної музики “Введенські піснеспіви” на честь свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, в рамках творчого проекту “Відродження починається з духовності “.
Колектив “Андрузькі молодиці” с. Андруга Кременецького району гідно представив Тернопільську область. Учасниці вибороли 1 місце і отримали Благословенну грамоту від Митрополита Київської і всієї України Епіфанія. Вітаємо талановитих та працьовитих учасниць колективу. Многії і благії літа!
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79881195_920005368395374_6105130577713692672_n.jpg)
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79719437_920005371728707_5751756809085911040_n.jpg)
Колектив “Андрузькі молодиці” с. Андруга Кременецького району гідно представив Тернопільську область. Учасниці вибороли 1 місце і отримали Благословенну грамоту від Митрополита Київської і всієї України Епіфанія. Вітаємо талановитих та працьовитих учасниць колективу. Многії і благії літа!
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79881195_920005368395374_6105130577713692672_n.jpg)
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79719437_920005371728707_5751756809085911040_n.jpg)
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/78763187_920005425062035_6763450967137452032_n.jpg)