![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79372423_480679569228078_5491354028556156928_n.jpg)
8 грудня в більярдному клубі центру вільного часу «Панорама» відбувся Чемпіонат Кременця з більярду «Вільна піраміда». Організацію змагань взяв на себе відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Кременецької міської ради.
[ads-post]Серед запрошених – міський голова Олексій Ковальчук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко.
Чемпіоном Кременця став лідер змагань Михайло Боднар, друге місце виборов Сергій Корицький, розділили третє місце Андрій Ковальчук та Олександр Ястремський.
В турнірі Білія переміг Михайло Боднар (16 куль – рекорд змагань), друге місце – Андрій Ковальчук, третє – 10 річний Марк Білосевич. На жаль, його батько, Іван Білосевич, не зміг взяти участь в змаганнях, він – учасник АТО, знову на передовій. Марк випередив дорослих в запеклій боротьбі, не підвів тренера і більярдну школу.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79163814_1030983957255614_2408735427600056320_n.jpg)
Чемпіонат став непоганим тренінгом для підготовки команди Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка, 12-15 грудня в Луцьку відбудеться особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти – Кубок Тарновецького.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/78337087_566842574101764_1375829396736180224_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79094997_2184639398504828_7241861219550756864_n.jpg)