![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð²Ð¾Ñожка ÑаÑ
Ñай](https://vn.20minut.ua/img/cache/news_new_m/news/0002/94/08c12a14d588c8906f77de1e2b84626660466f3f.jpeg?hash=2016-06-12-10-23-38)
Жертвою двох шахрайок стало подружжя пенсіонерів із Кременецького району. Зловмисниці пообіцяли стареньким зняти прокляття, яке нібито висить над їх родиною, і в результаті викрали з будинку гроші.
Лиходійки прийшли до потерпілих близько 15 години. В цей час чоловік порався по господарству, а його дружина відпочивала в будинку. Незнайомки зайшли до помешкання і почали переконувати господиню, що на її родину накладено страшні пороби і невдовзі з її внуком станеться біда. Щоб її відвернути, треба провести «ритуал очищення». Допоки одна із зловмисниць розмовляла з жінкою, інша відволікала увагу чоловіка. Шахрайки так закрутили голову пенсіонерці, що вона незчулася, як віддала їм 6 тисяч гривень. Здійснивши задумане, лиходійки запевнили стареньких, що їх близьким нічого не загрожує та покинули будинок. Оговтавшись від візиту незнайомок, пенсіонери зателефонували до доньки і розповіли, що з ними трапилося.
Зловмисницям на вигляд 30-40 років, середньої статури, пересувалися на автомобілі білого кольору. Правоохоронці вживають оперативно-розшукових заходів щодо розкриття злочину.
Працівники поліції вкотре наголошують: не довіряйте незнайомцям та не впускайте їх до своїх осель. Особливо застережіть своїх батьків, дідусів, бабусь, які проживають самотньо, адже саме вони найчастіше стають жертвами зловмисників. У разі виникнення непередбачуваної ситуації, не зволікайте та телефонуйте правоохоронцям.