![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐожаÑ](https://sud.ua/uploads/news/2019/03/25/07072f920bfe47aa5c4929fd8bf4f1dbfe0f1bef.jpg)
Кременецькі рятувальники ліквідували загорання господарської будівлі
30 червня о 11:15 виникла пожежа господарської будівлі у місті Почаїв Кременецького району. Вогнем знищено покриття будівлі на площі 64 м.кв. та 1 т. сухих грубих кормів, пошкоджено перекриття будівлі на площі 40 м.кв.Загорання ліквідовано черговим відділенням 23 державного пожежно-рятувального поста 5 ДПРЧ Управління.
Від вогню врятовано 2 будівлі.