![](https://adm.abo.media/upload/article/vmzTTlEAJT9tdgC5bx2Z.jpg)
Для участі в обласному фестивалі-конкурсі театральних колективів, учасники драматичного гуртка "Веселка" інсценізували легенду "Древній Кременце, Ірву в пам’яті збережи".
Також виступили юні актори драматичного гуртка Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1dba54q39vbq1206rmk1us9v763r.jpg)
Легенди, це завжди цікаво. Тому тему обрали невипадково. Результатів ще немає, але враження залишилися найкращі, кажуть учасники гуртка.
"Діялося це в сиву давнину. Коли головою всіх племен були Дуліби. Гордовитий Батий хотів заволодіти Кременецькими землями, а також жадав красивих дівчат. Містом Крем’янець правив мудрий старійшина Тур. Була в нього донька Ірва, пригожа, як сонечко, смілива, як Тур. Так починалася наша інсценована легенда", - каже керівник гуртка Руслана Нікіфорчук.
У ролях: Ірва (донька Тура) Вероніка Кондратюк, Тур ( місцевий князь) Сергій Доротюк, Дуліби - Дмитро Повх, Дмитро Ящур, Віктор Гаврилюк, Василь Довгалюк, Дівчата( помічниці Ірви) Вікторія Філіпюк, Ольга Пелешок, Ірина Малоока, Дарина Валігура, Хан Батий - Богдан Сандуляк, Воїни Авари - Олександр Філіпюк, Сергій Било, Олександр Гаврилюк, Іван Повх.
Гурток "Веселка" на обласному рівні отримав диплом третього ступеня. А учасників з ліцею відзначили, як "Перспективний молодий театр".