![Ð¥ÑоÑÑ Ñ ÐÑеменÑÑ Ð²Ð¿ÐµÑÑо боÑеÑÑÑÑ Ð· «ÑиÑÑоÑоÑ» (ÑоÑо)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/smittya-krem3.jpg)
Тим часом, як одні кременчани збираються на спільні прибирання у місті та околицях, інші – вперто борються з чистотою і воліють жити та відпочивати в свинарнику.
– Схоже, не всім кременчанам до вподоби чистий ліс біля стадіону ліцею ім. Нестора Літописця, фото з місць, де в минулу суботу ліс прибрали. Давайте любити своє місто і себе більше! – пише активна учасниця громадських толок Olena Shavlovska.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/smittya-krem.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/smittya-krem2.jpg)
Аби хоч якось мотивувати тих, хто, відпочиваючи на природі, не прибирає за собою, активісти планують повісити на деревах плакати.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/smittya-krem1.jpg)