![](https://adm.abo.media/upload/article/Vkj3CUczG8arQGESlmKo.jpg)
Минулого року кременчанин Іван Білосевич вишив картину своїй мамі. Готував цей подарунок на її день народження. А вже цього року підготував такий самий подарунок і для свого батька. Встиг закінчити якраз напередодні свята.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1d7s2fv43arl19im1fpobp0jsh7r.jpg)
Каже, що не міг залишити його без уваги.
Як і для попередньої роботи, на цей портрет Іван витратив шістдесят кольорів. Часу витратив приблизно так само. Вишивав не щодня, а лиш тоді, коли була можливість. І знову ж, основну частину роботи, виконав на навчаннях, на полігоні.
Каже, що шасливий зробити для батьків бодай щось приємне. Адже завжди відчував їх підтримку і тепло.