![ТеÑнопÑлÑÑина, ТеÑен, ÐоÑÑв, ÐТÐ, пенÑÑонеÑ, алкоголÑ, ÑÑавма, пеÑелом, полÑÑÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/fc5b832702042e525d755fbe9a8091fb-Copy.jpg)
23-річний житель Кременця керуючи автомобілем «Рено-Лагуна», зареєстрованим у Польщі, наїхав на пішохода.
– Перебуваючи на території автостанції в Косові, здійснюючи хід назад, водій проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку, та допустив наїзд на пішохода, 65-річного жителя села Старий Косів, який проходив поруч із автомобілем, – йдеться у повідомленні.
Унаслідок наїзду пенсіонер отримав забій поперекового відділу хребта та кісток тазу. Постраждалого було доставлено у Косівську ЦРЛ, де лікарі виявили в нього ще й перелом хребця поперекової ділянки зі зміщенням осколків.
Патрульні перевірили, чи учасники ДТП були тверезими. Виявилося, що водій алкоголю не вживав, а от пенсіонер таки був у стані сп’яніння. Алкотестер показав 1,74 проміле.