![ÐÑеменÑанка ÑÑала вÑÐ´Ð¾Ð¼Ð¾Ñ Ð·Ð°Ð²Ð´Ñки ÑвоÑÐ¼Ñ ÑнÑкалÑÐ½Ð¾Ð¼Ñ Ð·Ð°ÐºÐ¾ÑÐ´Ð¾Ð½Ð½Ð¾Ð¼Ñ Ð±ÑзнеÑ-пÑоекÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/nadiya-grushytska.jpg)
– Українка у свої 29 років створила у Варшаві унікальну школу. Вона нетипова в усьому і має шалену популярність. Надія Грушицька народилася у невеликому містечку Кременець на Тернопільщині, і ще під час навчання у місцевій педагогічні академії поїхала в Америку за програмою Work and Job. У США і заробила стартовий капітал, коли підпрацьовувала офіціанткою у піцерії та рибному ресторані, – йдеться у сюжеті.
Також у «Фактах» на ICTV розповіли, чим саме кременчанка вразила учнів її мовної школи.
– Нетипова школа у всьому. Інтерактивні заняття для дітей в порожніх класах, чи курс італійської для дорослих з носієм мови за келихом просекко, чи лекції в офісах таких корпорацій як Google. Нині є курси із 7 мов. Штат – 55 професіоналів різного віку. Викладачі мають хорошу зарплату, соціальне забезпечення і стабільність. Надія сама постійно розвивається і вкладає у своїх працівників та майбутнє школи, – розповідають у ролику.