![Ðа ÐÑеменеÑÑÐ¸Ð½Ñ Ð·Ð³Ð¾ÑÑв бÑдинок (ÑоÑоÑакÑ)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/pozhezha.-chugali.jpg)
Повідомлення про пожежу надійшло учора близько 20.00. На щастя, від вогню ніхто не постраждав. Житловий будинок фактично знищений, проте від займання вдалося врятувати дім, розташований поблизу.
– Виникла пожежа в приватному житловому будинку у селі Чугалі Кременецького району. Вогнем знищено покрівлю на площі 50 м кв, перекриття на площі 25 м кв та дві кімнати, – повідомляють в управлінні ДСНС.
До ліквідації займання залучили черговий караул 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління у складі 2-х відділень.