Паства покидає церкву окупанта, а священики – бояться 📹

Указ про приєднання релігійних громад сіл Розтоки Кременецького району, Радошівка і Бриків Шумського району до Православної Церкви України сьогодні підписав Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Православної Церкви України Нестор.

За словами представників трьох релігійних громад сіл Розтоки - Олександра Павлусика, Радошівка - Ніни Андрійчук та села Бриків - Ігоря Золотука, священики, які раніше служили у храмах, поки що не дали згоди перейти разом з громадою до Православної Церкви України.
Зазначу, за словами архієпископа Нестора, після надання томосу до Православної церкви України з російської церкви на Тернопільщині перейшли 5 релігійних громад. Першими перейшли 2 громади села Трибухівці Бучацького району. 26 грудня 2018 року ці релігійні громади провели збори й проголосували за перехід, повідомив настоятель храму села Трибухівці отець Степан Татарин.
11 січня цього року Владика Нестор ухвалив звернення парафіян церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Кордишів Шумського району щодо переходу до Православної Церкви України. 14 січня, до Православної Церкви України перейшла громада села Гніздичне Збаразького району, - розповів архієпископ Нестор. І 15 січня до Православної Церкви України перейшла громада села Онишківці Шумського району.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення