У Кременець приїхали делегати з Австрії

У Кременець на Тернопільщину приїхали делегати з АвстріїКременецьку загальноосвітню школу-інтернат, що на Тернопільщині, відвідали високоповажні гості з Республіки Австрія.

У рамках міжнародної співпраці, створення умов з пізнання європейського простору відбулася зустріч шкільного євроклубу «Меридіан» і дирекції закладу з аташе з питань науки та освіти Посольства Республіки Австрії в Україні, директором Міжнародного Австрійського центру при Львівському національному університеті ім. І.Франка Андреасом Веннінгером та директором Австрійського державного відомства садів і парків Брігітте Манг.

Гості ознайомилися з навчальним закладом, цікавилися створенням внутрішнього освітнього середовища, як умовою творчого розвитку особистості. Шкільний євроклуб «Меридіан» працює під гаслом «Відкрий Європу для себе, а Європі – Україну». На запрошення президента євроклубу гості дали згоду бути його почесними членами.

Сьогодні важливим внеском у модернізацію австрійської системи освіти стало співробітництво навчальних закладів європейських країн у гуманітарній сфері. Досвід Австрії у розвитку навчально-виховного процесу передбачає обмін педагогічними напрацюваннями в управлінні навчальною роботою учнів, практичною освітою, соціокультурними надбаннями.

Адміністрація школи-інтернату разом з гостями намітила шляхи співпраці з освітніми установами Республіки Австрія, наданням методичного, програмного, наочного забезпечення при вивченні німецької мови, реалізацією  програми з екологічного виховання та залученням  навчального закладу до участі в грантових проектах Європи.

Андреас Віннінгер презентував бібліотечно-інформаційному центру школи невеличку бібліотеку та запевнив про запрошення вчителів німецької мови закладу до участі у педагогічних семінарах в Республіці Австрія. Також висловив надію, що  співпраця у науково-освітній сфері сприятиме наближенню України до світового освітнього розвитку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення