![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/12/12-1.jpeg?resize=640%2C428&ssl=1)
Напередодні свята 28-річний кременчанин ледь не залишився без ока. Біда трапилася в одному з клубів Кременця.
Нетверезий молодик без видимих на те причин, розбив пляшку і її гострим краєм спричинив потерпілому травму обличчя. Подальшому конфлікту завадили відвідувачі, які й викликали швидку та правоохоронців.
За даним фактом поліцейські попередньо відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу – хуліганство. Про наслідки травми для здоров’я потерпілого говорити ще рано, кременчанину видано направлення для проходження судово-медичної експертизи, а після висновку медиків поліцейські, ймовірно, будуть приймати рішення про перекваліфікацію статті, повідомляють у поліції.