![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/6ca74f5e3e54cea710a55126347defde.jpg)
Відчуття свята, дитячі посмішки, співи, таночки та веселощі подарувало нинішнє урочисте відкриття міської ялинки.
Св. Миколай, його помічники створили маленьким кременчанам чудовий настрій і навіть дорослі повірили в казку! Місію відкриття і запалювання ялинки традиційно доручили міському голові. Олексій Ковальчук привітав кременчан з початком циклу зимових свят, і зауважив, що хоча для нас ще триває Різдвяний піст, у повітрі уже витає передчуття свята. І малеча змогла відчути його сьогодні. 500 солодких подарунків отримали сьогодні найменші учасники відкриття міської ялинки.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_0287.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_0282.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_0287.jpg)