![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "бабÑÑка в ÑлезаÑ
"](http://slonn.me/wp-content/uploads/2017/11/1282.png)
Події відбувалися в одному із сіл Кременецького району. В оселю 80-річної пенсіонерки завітали дві незнайомки. Жінки з порога почали розповідати бабусі про страшенні пороби, котрі лежать на ній і всій родині.
Окрім того почали ходити по хаті, начебто проводячи магічні ритуали. Натомість особи не слов’янської зовнішності шукали сховок з грошима. Знайшовши його, покинули оселі. Господині повідомили, що відтепер у неї і її рідних все налагодиться.
Забрали шахрайки останнє, що було відкладено у пенсіонерки – 800 євро та 200 американських доларів.
Через кілька днів бабуся побачила, що кошти зникли й заявила у поліцію.