Header Ads

На Кременеччині заклади освіти використовують у пропагандистських цілях

Старі політики в новій українській школі: як проросійська партія на Кременеччині використовує заклади освіти у пропагандистських цілях.

На Кременеччині проросійська партія “За життя” активізувала свою діяльність – спершу у спорті, тепер – в освіті. Представники партії здійснили піар-захід у кременецькій гімназії №6 – “посприяли у ремонті шкільних приміщень” та закупівлі паперу.
Вже традиційно, подію висвітлювали працівники центрального каналу «112 Україна», який належить особисто Віктору Медведчуку.

Захід проводив заступник голови Тернопільського обласного осередку партії – Волошин Дмитро Іванович, а по сумісництву – радник «патріотичного» міського голови міста Кременця Олексія Ковальчука, що балотувався на місцевих виборах за підтримки Блоку Петру Порошенка.

Про це повідомляють “Вільні Люди Тернопіль”.

Активісти зазначають, що політична пропаганда в навчальних закладах антидержавних, відверто проросійських та взагалі будь-яких партій є неприпустимою. За їх словами, зазначена піар-акція – ніщо інше, як спроба через так звану “благодійницьку” діяльність заручитися підтримкою громадян та підвищити рейтинг партії на майбутніх виборах.

“Ми розглядаємо зазначену піар-акцію як прояв політичної пропаганди з використанням освітнього закладу, який проведений антиукраїнською та антидержавною партією «За життя». Подібні прояви так званого «меценатства» спрямовані не на полегшення навчального процесу для дітей, а виключно з метою створення позитивного політичного іміджу в очах виборців, що вказує на високий ступінь цинізму організаторів таких акцій. Ми офіційно звернулися до голови Тернопільської ОДА – С.С. Барни та начальника Департаменту освіти і науки, щоб не дозволити в майбутньому використання закладів освіти в пропаганді проросійських політиків і політичних сил”, – говорить Іван Ковалик, координатор “Вільні Люди Тернопіль”.

Випадки використання проросійськими політиками навчальних закладів у своїх пропагандистських цілях непоодинокі, зокрема, нещодавно голова політичної партії «Основа» Сергій Тарута здійснював піар своєї політсили на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного факультету.

Немає коментарів

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.