На Кременеччині заклади освіти використовують у пропагандистських цілях

Старі політики в новій українській школі: як проросійська партія на Кременеччині використовує заклади освіти у пропагандистських цілях.

На Кременеччині проросійська партія “За життя” активізувала свою діяльність – спершу у спорті, тепер – в освіті. Представники партії здійснили піар-захід у кременецькій гімназії №6 – “посприяли у ремонті шкільних приміщень” та закупівлі паперу.
Вже традиційно, подію висвітлювали працівники центрального каналу «112 Україна», який належить особисто Віктору Медведчуку.

Захід проводив заступник голови Тернопільського обласного осередку партії – Волошин Дмитро Іванович, а по сумісництву – радник «патріотичного» міського голови міста Кременця Олексія Ковальчука, що балотувався на місцевих виборах за підтримки Блоку Петру Порошенка.

Про це повідомляють “Вільні Люди Тернопіль”.

Активісти зазначають, що політична пропаганда в навчальних закладах антидержавних, відверто проросійських та взагалі будь-яких партій є неприпустимою. За їх словами, зазначена піар-акція – ніщо інше, як спроба через так звану “благодійницьку” діяльність заручитися підтримкою громадян та підвищити рейтинг партії на майбутніх виборах.

“Ми розглядаємо зазначену піар-акцію як прояв політичної пропаганди з використанням освітнього закладу, який проведений антиукраїнською та антидержавною партією «За життя». Подібні прояви так званого «меценатства» спрямовані не на полегшення навчального процесу для дітей, а виключно з метою створення позитивного політичного іміджу в очах виборців, що вказує на високий ступінь цинізму організаторів таких акцій. Ми офіційно звернулися до голови Тернопільської ОДА – С.С. Барни та начальника Департаменту освіти і науки, щоб не дозволити в майбутньому використання закладів освіти в пропаганді проросійських політиків і політичних сил”, – говорить Іван Ковалик, координатор “Вільні Люди Тернопіль”.

Випадки використання проросійськими політиками навчальних закладів у своїх пропагандистських цілях непоодинокі, зокрема, нещодавно голова політичної партії «Основа» Сергій Тарута здійснював піар своєї політсили на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного факультету.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення