![СвÑÑлана ТкаÑÑк](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/svitlana-tkachuk2.jpg)
Сьогодні у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриють персональну виставку картин кременецької художниці Світлани Ткачук «Емоції та колір».
Світлана Ткачук народилася у Кременеці. У 2007 закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка (спеціальність «Образотворче мистецтво»). Згодом навчалася у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ). Працює на посаді асистента кафедри образотворчого мистецтва та методики його викладання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.
– На виставці представлені роботи художниці, виконані у жанрах пейзаж та натюрморт, – пише «Типовий Кременець».
Картини Світлани Ткачук справді сповнені щирих емоцій та яскравих кольорів, вони теплі та затишні, як і місто, яке надихає талановиту художницю.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/svitlana-tkachuk.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/svitlana-tkachuk1.jpg)