![Ðо СвÑÑо-УÑпенÑÑÐºÐ¾Ñ ÐоÑаÑвÑÑÐºÐ¾Ñ Ð»Ð°Ð²Ñи вÑÑÑÑÑÑ Ð¼Ð°ÑÑÑ Ð½Ð°Ð¼ÑÑ Ð´ÑйÑи завÑÑа, 25 ÑеÑÐ¿Ð½Ñ / news.church.ua](https://images.unian.net/photos/2018_08/1535105332-4283.jpg?0.004117285407160498)
У день Преображення Господнього, 19 серпня, з Кам’янець-Подільського кафедрального собору, що на Хмельниччині, розпочалася молитовна хода до Свято-Успенської Почаївської лаври.
У ці дні паломники рухаються територією Тернопільської єпархії. Колону очолюють митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор та митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.![/ news.church.ua](https://images.unian.net/photos/2018_08/1535105328-5718.jpg?0.7987830554795341)
Митрополит Феодор разом із багатотисячною паствою з моменту виходу хресної ходи з Кам’янець-Подільської єпархії, несучи свій молитовний подвиг як дар Пресвятій Богородиці до дня свята Її пречистого Успіння.
![/ news.church.ua](https://images.unian.net/photos/2018_08/1535105327-6131.jpg?0.5426276713012181)
Митрополит Сергій взяв участь у хресному ході, приєднавшись до чисельних паломників, що направляються до Почаївської обителі, на території ввіреної йому Тернопільської єпархії.
![/ news.church.ua](https://images.unian.net/photos/2018_08/1535105329-7028.jpg?0.6694405564728922)
До Свято-Успенської Почаївської лаври віруючі мають намір дійти 25 серпня.
![/ news.church.ua](https://images.unian.net/photos/2018_08/1535105330-4652.jpg?0.24499942354319915)
За багаторічну історію молитовний хід збирав тисячі паломників, які долали шлях від Кам’янець-Подільського до Почаєва у 210 км. Цього року у путь вирушило близько двадцяти тисяч. Велика частина вірян приєдналася до ходу пізніше. У хресному ході щорічно беруть участь прочани Кам’янець-Подільської, Чернівецької, Волинської, Одеської та інших єпархій УПЦ, а також паломники із закордону. Ще один хресний хід до Почаївської обителі вийшов 19 серпня з Вінницької єпархії.