Причиною смерті юнака в кар'єрі на Кременеччині могло бути і самогубство

У поліції кажуть – слідів насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили. За попередньою версією слідства, це було самогубство.

Близько обіду 17 липня виявили тіло молодого чоловіка на території піщаного кар’єру в Кременці. Як розповіли місцеві мешканці, чоловікові 26 років. Вийшов з дому він босим. Чому опинився на дні кар’єру – невідомо, пише 0352.
- Там кар’єр високий, метрів 20, а внизу кам’яні брили, - розповіла кременчанка Олена. – Можливо, він оступився і поїхав вниз. Там часто зсув відбувається.
Тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу. Однак поліцейські не виявили на ньому слідів насильницької смерті. За попередньою версією слідства, це було самогубство. Молодий чоловік недавно повернувся до рідного Кременця із заробітків з однієї з європейських країн. Родичі почали помічати, що його поведінка стала дивакуватою, а вчинки необдуманими. Того ранку він босоніж вийшов з дому. Мати пробувала його напоумити чи повернути додому, але жінці цього зробити не вдалось. По обіді тіло чоловіка знайшли у кар'єрі.
Судмедексперт, оглянувши тіло, виявив тілесні ушкодження, однак, вони не були нанесені сторонньою особою. За попередніми даними, чоловік просто скочив вниз і під час падіння отримав травми.
 - Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «самогубство», - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення