Кременчанам подобаються продукти зі стихійних ринків?

Кременчани й далі продовжують купувати продовольчі товари на стихійних ринках попри те, що у місті уже півроку працює сучасний ринок, обладнаний усім необхідним та єдиною в області лабораторіє, котра відповідає усім нормам.
Не квапляться полишати насиджені місця й продавці, хоч їм і пропонували перші місяці надати торгівельні місця безкоштовно. Єдиною вимогою було пред’явлення довідки про те, що тварина продукти від якої пропонують, здорова.
«Шановні, Кременчани, може вам подобається їсти із землі? Вже більше півроку, як працює Новий ринок, де є єдина на Тернопільську область лабораторія, яка відповідає усім нормам, викладена бруківкою площа, криті прилавки, лавки, чисті зали і столи для реалізації продукції, стоянка для транспорту та й зрештою умивальники для рук та безкоштовні туалети. Єдиною вимогою зимою для реалізаторів сільськогосподарської продукції від нас була наявність медичної книжки та довідки про те, що їх худоба здорова (без оплати). Вони далі стояли в болоті, із брудними руками і годували Вас із цих рук. А ви купуєте. Чому? Чому ми українці не вміємо себе поважати?» – пише Alina Arefeva у Фейсбук.
Джерело: Терен

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення