“Нова пошта” нажилася на парафіянах кременецької церкви?

Громада Хрестовоздвиженської церкви міста Кременець проводить ремонт свого храму.

З цією метою замовили у виробника фарбу для фасадних робіт і 6 липня 2017 року мали отримати її у відділенні «Нової пошти». А що товар не дешевий – 2 тисячі 700 гривень за відро – зрозуміло, що при отриманні посилку розпакували. І – виявилося, що відро, в якому мала бути дороговартісна фарба – не заляпане, обгорнуте скотчем, але … порожнє, – повідомляють у групі  Типовий Кременець.
Одразу даний факт задокументували, склали двосторонній акт, яким «Нова пошта» повністю визнала свою вину і зобов’язалася повернути кошти у сумі 2700 гривень протягом одного місяця.
Вже пройшло півроку, а недобросовісні керівники «Нової пошти» навіть і не думають виконувати свої зобов’язання, більше того – жодним чином не реагують на звернення представників громади.
Звісно, ми будемо домагатися відшкодування наших збитків, адже кременчани на ремонтні роботи складають свої пожертви, шукаємо благодійників, щоб пам’ятку архітектури – дерев’яний храм – відремонтувати, аби служив ще довгі роки і прикрашав наше місто. Кожна копійка у нас на рахунку, і сума досить серйозна!
А звернулися до «Типового Кременця» для того, щоб застерегти: «Нова пошта» – не завжди добросовісний партнер! Тому будьте пильні і перевіряйте, що отримуєте у посилці! – йдеться у повідомленні.
Джерело: Погляд

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення