Без чого Кременець перестане бути містом?

Кременецький ліцей імені Уласа Самчука – найчисельніший навчальний заклад Кременеччини.

І, звісно, найбільше призерів учнівських олімпіад теж дає для Кременецького району ліцей. Для його нормального функціонування вкрай бракує площ для навчальних класів і кабінетів. Учням у його стінах стає затісно - пише Погляд.
Водночас поруч є аварійна будівля колишньої «другої школи», яка тепер належить до Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Т.Г. Шевченка і яку в даний час ніхто не використовує. Проте педагогічна академія цьогоріч відкрила нові спеціальності і студентів теж є вдосталь.
Разом з представниками комісії Тернопільської обласної ради і Тернопільської облдержадміністрації шукали компроміс, як «вдихнути життя» у аварійну споруду. Щоб освіту наша молодь здобувала в комфортних умовах. Певних домовленостей вдалося досягти, однак питання потребує ще детального аналізу, – каже  в. о. голови Кременецької РДА Володимир Козубський.
За словами доцента Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка Ірини Скакальської, необхідно усвідомити, що центром життя сучасного міста є Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка.
Не буде академії, Кременець перестане бути містом, а так собі перетвориться на населений пункт, якому ліцей та інші школи не дуже будуть потрібні. Тому давайте з розумінням ставитися до проблем академії, у тому числі щодо навчальних корпусів у яких освітній заклад теж має потребу, каже вона.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення