13 вересня в Кременецькому краєзнавчому музеї під творчим керівництвом Нагорнюк Людмили був проведений майстер-клас «Малювання на камінцях кременю».
Учасники заходу ознайомились із мистецькими доробками майстра та створити власноруч сувенірні камінці із зображенням природних та історичних об’єктів міста Кременця.
Кожен хто відвідав майстер-клас зумів проекспериментувати із фарбами та кременем, демонструючи свої креативні та творчі здібності.
Цей захід був проведений в рамках грантової програми «Культура, освіта і громада: шляхи до об'єднання», яку реалізовує ГО «Кременецька екологічна ліга».
![Фото Оли Дух.](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21728133_1546073975453776_2832356065497177982_n.jpg?oh=e822d66719972069f9620b4e6efc1c9f&oe=5A447E87)
![Фото Оли Дух.](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21728342_1546074182120422_2726631552393571030_n.jpg?oh=f5d1d5f854de1f6e4b5034659aae72b6&oe=5A49BCAC)
![Фото Оли Дух.](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21743072_1546074208787086_5453565204223383891_n.jpg?oh=257dbf4edd68900d2e0f13058811090f&oe=5A541A7B)
![Фото Оли Дух.](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21728111_1546073955453778_2824114537365034521_n.jpg?oh=e3fe07acbcc59ca93409f1ea724f3440&oe=5A55AB3A)