Header Ads

Дівчинка з Почаєва – чемпіонка міжнародного шахового фестивалю

Лещук Антоніна – вихованка Почаївського БДТС – чемпіонка I міжнародного шахового фестивалю "Квітуча Яворівщина 2017".

З 28 по 30 квітня в м.Новояворівськ відбувся I міжнародний шаховий фестиваль "Квітуча Яворівщина 2017". Учасниками стали 73 юних шахістів з різних регіонів України. Фестиваль був поділений на 3 турніри по вікових категоріях: турнір А (2001р. і молодші), турнір B (2005р. і молодші), турнір С (2009р. і молодші). 
У кожній партії, за кожною дошкою точилася запекла боротьба адже склад кожного турніру був доволі сильний. 
Не розгубилися і шахісти з Почаївського будинку дитячої творчості та спорту. Провівши бездоганні партії та набравши 7,5 очок з 9 можливих, наша вихованка Лещук Антоніна стала чемпіонкою І міжнародного шахового фестивалю(турнір В). 
Також високий клас показав один із наймолодших шахістів Почаївського БДТС Лотоцький Денис, який з результатом 5 очок посів ІІІ місце у турнірі С. 
За крок до призерів зупинилися Захарчук Анатолій та Сімаков Тихон, які заставили суперників понервувати та Марійка Бойко, яка також показала хорошу підготовку у грі. Діти здобули безцінний досвід та масу позитивних емоцій. 
Велика подяка Олексію та Альоні Сімаковим, які допомогли дітям взяти участь у цих змаганнях і ніколи не залишаються осторонь життя гуртка шахів Почаївського БДТС. 
Ми вітаємо переможців та їх тренера Валентина Лещука та бажаємо все нових титулів та чемпіонів!
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.