Стародавній Кременець 1767 рік. Місто у паніці — на його вулицях і по околицях безслідно зникають люди.
Мандрівний ліценціат Болонського університету Голота береться розгадати таємницю, адже один із зниклих — його друг. Та щоб знайти вбивцю, йому доведеться блукати заплутаними стежками Кременецьких гір. Які, як упевнені місцеві, можуть вести до самого пекла.
Сценарист та журналіст Сергій Карюк представляє другу книгу з циклу історій про ліценціата Болонського університету Голоту. Неспокійний авантюрист продовжує мандрувати теренами Європи XVIII сторіччя і талановито вплутуватися в небезпечні пригоди.
В «Кременецькому звірі» розповідається про прибуття Голоти до стародавнього і багатого Кременця, що, крім усього іншого, знаменитий своїми гучними судовими процесами проти відьом та чарівників. Тут, у древньому волинському місті, оточеному горами, не припускають, а вірять в існування упирів, песиголовців та перевертнів. Не тільки вірять, а й полюють і регулярно спалюють їх на міському майдані. Та цього разу такі «превентивні» заходи марні, а все населення Кременця нажахане — у місті і поза ним зникають люди. Мешканці знають — орудує вовкулака, якого неможливо зупинити. Знайти перевертня береться Богуслав Голота, який продирається крізь хащі загадок, вигадок і таємниць…
![Результат пошуку зображень за запитом "«Кременецький звір»"](http://vsiknygy.com.ua/upload/iblock/655/65528e67c404fe8fd8ff8abb67bf9826.png)
![Результат пошуку зображень за запитом "«Кременецький звір»"](http://vsiknygy.com.ua/upload/iblock/d10/d106db674d94b2ee7bb9280cf0259fe0.png)
![Main l sergij karuk kremeneckij monstr book](http://illustrators.ru/uploads/illustration/image/973021/main_L_Sergij_Karuk_Kremeneckij_monstr_Book.jpg)