Сім’я голови Кременецької райради задекларувала 4 великі земельні ділянки

Світлану Дмитрівну було обраного головою Кременецької райради 10 грудня 2020 року. Відомо, що вона представниця партії «Слуга народу» і має відношення до декількох підприємств на території Кременецького району, зокрема ТОВ “ЕКОФРУТС” та СОК “Лосятинське молочне джерело”. 


Чиновниця має у власності з жовтня 2013 року земельну ділянку в Почаєві площею 17000 кв. м. Також у декларації відображено житловий будинок площею 97,8 кв. м у Почаєві, який належить її чоловіку. Окрім будинку, Руслан Кебелюк має у власності ще 2 земельних ділянки у Почаєві загальною площею  17192 кв. м. Ще однією ділянкою володіє їхній син Олег, в нього у власності 3212 кв. м землі.
Чоловік та син пан і Світлани мають у власності по 2 автівки кожен. В Олега – BMW-Х6 2011 року випуску вартістю 200 тис. грн. (у той же час середня вартість такого автомобіля за даними auto.ria – 600 тис. грн.) та Mitsubishi Lancer 2007 року випуску (середня вартість такого автомобіля за даними auto.ria  – 150 тис. грн.). У Руслана Васильовича Mitsubishi Pajero Sport 2016 року випуску вартістю 300 тис. грн. (середня вартість такого автомобіля за даними auto.ria  – 750 тис. грн.) та Mitsubishi Pajero Sport 2008 року випуску (середня вартість такого автомобіля за даними auto.ria  – 280 тис. грн.). Світлана Кебалюк задекларувала понад 25 тис. грн. зарплатні у Кременецькій районній раді та 136 тис. грн. заробітної плати у ТОВ «Екофрутс». Чоловік та син отримали 110  тис. грн. доходу (заробітна плата та винагорода за договором цивільно-правового характеру). У той же час у декларації не відображено, скільки доходу отримав Олег Кебалюк від зайняття підприємницькою діяльністю. Заощаджень у банку чи під «подушкою» у родини Кебалюків немає.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення