Кременецькі «Три валети» змінюють назву і… гратимуть у чемпіонаті області


Народний футбольний клуб «Три валети» з Кременця змінює назву. Відтепер це – НФК «ПрофАгро – Кременець». Про це Асоціацію футболу Тернопільщини сповістив  керівник клубу і головний тренер команди Сергій Миколайович Єфремов.


В попередніх новинах ми анонсували, що команда з Кременеччини розглядається, як потенційний учасник другої ліги чемпіонату Тернопільської області. На сьогоднішній день це питання позитивно вирішено і в сезоні-2021 НФК «ПрофАгро – Кременець» представлятиме Кременеччину в обласних змаганнях, підсиливши її другу лігу.

Отож, у другій лізі принципову згоду на участь дали вже 9 команд: «Поділля» (В. Березовиця), ФК «Присівці« (Зборівщина), «Футбольна академія» (Тернопіль), ФК «Збруч» (Гусятинська громада), ФК «Копичинці», ФК «Скалат-ОТГ», «Стандарт» (Вишгородок, Лановецька громада), «Колос» (Зборів), НФК «ПрофАгро – Кременець». Ще два колективи поки не дали остаточного погодження щодо участі в другій лізі і мають це зробити в найближчий час. Це команди з Борщівщини та Збаражчини.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення