![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/nezakonna-rubka-bf.jpg?resize=640%2C426&ssl=1)
Рішенням господарського суду Тернопільської області задоволено позов Кременецької місцевої прокуратури, пред’явлений до лісогосподарського підприємства з вимогою відшкодувати понад 840 тис грн шкоди, завданої довкіллю.
Розмір шкоди, заподіяної природним комплексам заповідного об’єкта внаслідок незаконної рубки дерев, становить понад 840 тис грн.
Позов прокуратури про стягнення шкоди з підприємства задоволено у повному обсязі.