![Подвійна історія успіху з Кременеччини: колишні швачки стали успішними кухарями](https://te.20minut.ua/img/cache/news_new_m/news/0020/39/1938475-podviyna-istoriya-uspihu-z-kremenechchini-kolishni-shvachki-stali-uspishnimi-kuharyami.jpeg?hash=2020-09-23-15-43-13)
Разом їздили на роботу, разом працювали, разом в карантинний час були звільнені після багаторічної праці швачками на одному з підприємств Кременецького району, разом звернулися за допомогою у працевлаштуванні в районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості…
Мешканки Лопушненської ОТГ на Кременеччині Ганна Залущинська та Людмила Букай під час одного із семінарів у райфілії ОЦЗ дізналися про можливість підтвердження результатів неформального професійного навчання на кухаря. Ця інформація зацікавила жінок, адже кожна з них колись офіційно працювала на кухні, та й зараз, як кожна добра господиня, любить і вміє куховарити. Отож і вибір зробили разом – заповнили анкети самооцінювання за професією кухар, отримали від служби зайнятості направлення на підтвердження результатів неформального навчання в Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, активно готувалися до іспитів. Відтак, продемонструвавши відмінні теоретичні знання та практичні навички виконання пробної кваліфікаційної роботи, отримали свідоцтва державного зразка з присвоєнням кваліфікації.
«Я дуже задоволена своїми кухарями. Вони готують з любов’ю до дітей, як вдома. Жінки акуратні, відповідально ставляться до професійних обов’язків, сумлінні. Учні з радістю біжать у шкільну столову на смачні страви. Одразу видно, що робота їм подобається», - ділиться враженнями директор ЗОШ.