![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/516/11908111216224765312582651806887994761384954n_5f58f46aac414.png)
Трагічна подія приголомшила усю Тернопільщину: обірвалося життя відданої працівниці Тернопільського обласного центру зайнятості.
Про це ідеться у повідомленні на сторінці спільноти в мережі Фейсбук:
"6 вересня відійшла у вічність Алла Шмига. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Вона жила, раділа світу, людям, що оточували її. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій її душі. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.
Колектив Кременецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо Ваш невимовний сум і тугу. Світлий добрий спомин про Аллу Феофілівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав. Світла пам’ять…",- ідеться у повідомленні.