![Держкомісія з ТЕБ та НС встановила нові рівні епіднебезпеки COVID-19, у "червоній зоні" Луцьк, Тернопіль та один район Чернівецької області](https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2020/03/oyDVP_PfB9J_.jpg)
На Тернопільщині правоохоронці посилено перевіряють дотримання карантинних обмежень. Відтак, у кожному районі області працюють поліцейські рейдові групи.
Як зазначають в ГУНП, лише за минулу добу правоохоронці склали 29 протоколів. Серед найтиповіших порушень правил карантину: торгівля без засобів індивідуального захисту, перевезення пасажирів понад норму.
До слова, у червоній зоні карантину опинилися міста Бережани та Чортків, а також Бережанський район.