![Яка різниця: кандидат на посаду мера від "Слуги народу" Віктор Гевко переплутав Кременець з Тернополем](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/8d8b96732cf7227761b006742c5b73a8_XL.jpg)
На офіційній передвиборчій сторінці у Фейсбук кандидата у мери Тернополя від правлячої партії "Слуга народу" Віктора Гевка у заставці розмістили короткий відеоролик.
Відео розпочинається словами : Зе "Слуга народу" - Тернопіль це ти. Далі почергово транслюють фотографії з файного міста, зокрема озеро, театральний майдан, набережну.
Цікаво, чи Віктору Гевку так само як і його гаранту немає значення, що Тернопіль, а що Кременець, чи кандидат настільки недалекий, що не може розрізнити два міста, або ж вважає своїх виборців не дуже обізнаними.
Натомість кандидат пише.
"Сьогодні я хочу поговорити про своє улюблене місто - м.Тернопіль. З яким я познайомивсся будучи студентом і в якому живу досі з своєю сімєю і бачу тут майбутнє для свого сина !
Тернопіль — це ти!, - відзначив Віктор Гевко".
Відео Тернополя та Кременця на заставці у кандидата Віктора Гевка можна побачити на його сторінці у Фейсбук тут.
https://www.facebook.com/gevko.ternopil/