![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/118837587_2605155289745326_1899712559542946609_n.jpg)
Поблизу села Комарин, що на Кременеччині, розпочали ремонт аварійного мосту. Як кажуть місцеві мешканці – це вперше за багато років. Хоча дехто й налаштований скептично щодо якості робіт, проте ремонту все ж радіють.
– На дорозі С200907 «Почаїв – Старий Тараж – Ридомиль – Млинівці», поблизу с. Комарин, розпочали ремонт аварійного мосту. Роботи проводить підрядна організація, яка виграла конкурс на експлуатаційне утримання доріг Кременецького району. Планується встановлення металевих поручнів, – повідомляє депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/118828662_2605155193078669_512727232183784904_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/118803766_2605155243078664_2140067808583505192_n.jpg)