Посилання
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG-1293.jpg)
Сьогодні у найбільшому храмі Кременця, соборі Преображення Господнього, кременчани віддали шану ветерану АТО, помічнику кулеметника Руслану Карпцю, котрий помер учора у реанімації Кременецької РКЛ. 30-річний військовий пішов з життя після тривалої хвороби пише Терен.
Попрощатися з героєм прийшли побратими, друзі, активісти, представники місцевої влади. Поховали Руслана Карпця у с. Духів, на Кременеччині, поряд з батьком.1
Охочі підтримати матеріально родину Руслана у цей трагічний час можуть зробити це за номером банківської картки Ощадбанку: 5167 4901 5991 8680 (мама – Карпець Оксана Миколаївна).
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG-1289.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG-1284.jpg)