![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/5c78855ffbfcb1fbe78eeebd287c0584-400x0-1.png)
[ads-post]Цей унікальний захід буде проводитись біля будівлі музею з дотриманням вимог карантину.
“Сьогодні музей працює над створенням автентичного меню страв краю для розвитку гастрономічного туризму. Під час прес-конференції заходу відбудеться презентація намірів роботи Кременецького краєзнавчого музею, де буде висвітлена співпраця з місцевими закладами харчування, робота гастрономічної комісії музею, планування щорічних гастрономічних заходів та фестивалів тощо”, – повідомляють організатори.